3. FIME 2019 versenynaptár - Nagyhalász a SEC Challenge rendező
  • Megszereztük a Hírös7 teljes programját! | HIROS.HU
  • Moringa por fogyasztása cuba
  • Nagyhalász speedway 2018
  • Városi Gyógyszertár, Aszód, nyitva tartás, ügyelet, telefonszám - Patikavilág

17. -én részt vettem a Rawiczi versenyen (Macec kupa rdulóján) Szerelő nélkül indultunk ezen a versenyen, de próbáltam megtenni ettől függetlenül minden tőlem telhetőt. 5 pontot sikerült össze gyűjtenem.... Most szeretnék megosztani veletek erről a versenyről képeket. 😊 Továbbiak Sziasztok! A szombati napon Vasadon voltam edzeni, próbáltuk beállítani a motoromat a Lendva pályára, mivel a mostani hétvégén 4. -én versenyem lesz ott. Este fél 7kor! Szeretettel várok mindenkit! 😊 Sziasztok! A tegnapi napon macec kupa verseny volt Nagyhalászban. 11 órakor kezdődött az edzés a motorokat helyre tudtuk allítani minden rendben ment. 15óra 45perckor vette kezdetét a verseny 11. helyezést értem el.... Negyedik futamom utolsó körében defektet kaptam ezuttal így sikerült teljesítenem. Két darab képet osztok meg veletek. Köszönöm akik ott voltak és szurkoltak nekem! ❤️ 🏍 Üdv. Dennis Továbbiak Sziasztok Pár kép a tegnapi Nagyhalászi edzésről. Üdv Dennis Sziasztok A rajtlistája jövő szombati páros Európa bajnokságnak.

Nagyhalasz speedway 2018

Salakmotor: Egyéni bajnokság Összetett tabella: 1. Magosi Norbert 25 (17, 8) pont, 2. Benkő Roland 19 (10, 9) 3. Stanislaw Melnyicsuk (ukrán) 17 (5, 12), 4. Stanislaw Burza (lengyel) 16 (-, 16), 5-6. Tabaka József (14, -) és Jakub Jamróg (lengyel, -, 14) 14-14, 7. Kovács Roland 12 (8, 4), 8-9. Patrik Búri (szlovák, (9, -) és Josef Franc (cseh, (–, 9 9-9, 10-11. Fazekas Dennis (3, 5) és Milen Manev (bolgár 4, 4) 8-8, 12-15. Vitalii Lysak (ukrán, 5, 2), Andrij Kobrin (ukrán 7, -), David Pacalaj (szlovák 7, -) Petr Chlupác (cseh -, 7) 7-7. 16. (H) Moldvai András 1 (1, -), 17-18. Bárány Márk (-, 0) és Elvis Argucevics (lett, 0, -) 0 pont KM