attitudedigital.co.uk

Katolikus Hittan Tankönyv

Us Open 2019 Eredmények

ATP US Open élőben a oldalain. Ez a(z) ATP US Open, (Tenisz/ATP - Egyéni) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (ATP US Open) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Élő ATP US Open eredmények, végeredmények, meccsek és sorsolások! Élő tenisz eredmények "pontról pontra" a oldalain: Itt megtalálható a "Pontról pontra" funkció, amelyben ki vannak emelve az elvesztett adogatások, a brékpontok, játszma- és mérkőzéslabdák, valamint további információk minden ATP és WTA meccs esetében. Továbbiak

Ötszettes dráma után Nadal a US Open bajnoka

Meglepetésre Nadal tűnt ekkor sebezhetőbbnek, és mivel 4:5-nél váratlanul elvesztette a szerváját, 226 perc után kezdődhetett a döntő szett. A következő világranglistán már negyedik Medvegyev továbbra is alig rontott, miközben Nadal nagy mentésekkel tartotta életben a reményeit, aztán 2:2-nél negyven-semmiről brékelt, majd megerősítette előnyét (4:2). Az orosz ekkor már folyamatosan felment a hálóhoz, vagy ejtésekkel rövidítette a labdameneteket, de egy elrontott lecsapással már dupla brékhátrányban volt. A spanyol kiválóság egyszer még elvesztette a szerváját, de végül nagy nehezen megszerezte a győzelmet, a találkozó 4 óra 51 percig tartott. Rafael Nadal, a US Open bajnoka Forrás: Anadolu Agency/2019 Anadolu Agency/Lev Radin Nadal 2010, 2013 és 2017 után negyedszer nyerte meg a US Opent, begyűjtötte 19. Grand Slam-trófeáját - már csak a hússzal rekorder Federer van előtte -, és pályafutása 84. tornagyőzelme mellé 3, 85 millió dollárt (1, 1 milliárd forint) kapott. Eredmény: US Open férfi egyes, döntő, Rafael Nadal (spanyol, 2.

us open 2019 eredmények magyarul us open 2019 tenisz eredmények

Rafael Nadal negyedszer nyerte meg az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyesét, mivel a vasárnapi fináléban óriási, ötszettes csatában legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet. A 33 éves Nadal mindössze 16 szettet játszott le a döntőig, mivel a második fordulóban játék nélkül jutott tovább, emellett már háromszor megnyerte a US Opent, így ő számított a finálé favoritjának. A spanyol sztár 19. Grand Slam-trófeájára hajtott vasárnap az Arthur Ashe Stadionban - a világ legnagyobb teniszarénájában -, amellyel már csak egyre került volna a hússzal rekorder Roger Federertől. Mellette szólt az is, hogy mindössze egy szettet elvesztve jutott be karrierje 27. GS-döntőjébe. Esetleges sikerével pedig ő lehetett az első, aki a harmincas éveiben öt Grand Slam-serleget gyűjt az open érában, azaz a profik 1968-as beengedése óta. A mallorcai játékos legutóbb a wimbledoni elődöntőben vonult le vesztesen a pályáról, amikor négy szettben alulmaradt Federerrel szemben. A spanyol Nadal már 2-0-ra vezetett, innen egyenlített orosz ellenfele Forrás: Anadolu Agency/2019 Anadolu Agency/Lev Radin A 23 éves Danyiil Szergejevics Medvegyev ugyanakkor élete első GS-döntőjére készült úgy, hogy korábbi legjobbja a nyolcaddöntő volt a négy kiemelt tornán.

Us open 2019 tennis eredmények

us open tennis 2019 eredmények

Segítség: Ez a(z) ATP US Open eredményeinek oldala a Tenisz/ATP - Egyéni szekcióban. ATP US Open livescore, részeredmények és végeredmények, ATP US Open sorsolások, ATP - Egyéni világranglisták. A(z) ATP US Open eredményei mellett további 2000+ tenisz versenysorozat eredményeit követheted a világ 70+ országából az oldalain. Kattints a balmenüben a kategóriák egyikére és válaszd ki a követni kívánt tornát. ATP US Open eredmények élőben, real-time frissítve.

Oszaka (japán, 1. )–Blinkova (orosz) 6:4, 6:7, 6:2 Linette (lengyel)–Sharma (ausztrál) 6:3, 6:4 Gauff (amerikai)–Potapova (orosz) 3:6, 6:2, 6:4 Babos (magyar)– Suárez-Navarro (spanyol, 28. ) 6:2-nél Suárez-Navarro feladta Kontaveit (észt, 21. )–Sorribes Tormo (spanyol) 6:1, 6:1 Tomljanovic (horvát)–Bouzková (cseh) 1:6, 7:5, 6:1 Cornet (francia)–Pegula (amerikai) 6:2, 6:3 Bencic (svájci, 13. )–Minella (luxemburgi) 6:3, 6:2 Szabalenka (fehérorosz, 9. )–Azarenka (fehérorosz) 3:6, 6:3, 6:4 Putyinceva (kazah)–Brengle (amerikai) 6:3, 6:3 Kanepi (észt)–Maria (német) 5:7, 7:6, 6:3 Vekic (horvát, 23. )–Hogenkamp (holland) 7:6, 6:3 Görges (német, 26. )–Vihljanceva (orosz) 1:6, 6:1, 7:6 Di Lorenzo (amerikai)–Kudermetova (orosz) 7:6, 6:2 Pavljucsenkova (orosz)–Parmentier (francia) 6:1, 7:6 Bertens (holland, 7. )–Badosa (spanyol) 6:4, 6:2 Halep (román, 4. )–Gibbs (amerikai) 6:3, 3:6, 6:2 Townsend (amerikai)–Kozlova (ukrán) 3:6, 6:3, 6:2 Cirstea (román)–Siniaková (cseh) 7:5, 6:2 Bolsova (spanyol)–Strycová (cseh, 31. )

Az újabb brék aztán már a szettjébe került az amerikainak, egy kettős hibával ugyanis 44 perc után riválisáé lett a nyitójátszma. A folytatásban a hazai kedvenc tovább bizonytalankodott, sorra csapta a hálóba a labdákat, és az újabb kettős hibával megint elvesztette a szerváját. Ezúttal viszont sikerült rögtön visszabrékelnie, csakhogy a rendkívül stabil Andreescu ismét lépéselőnybe került (3:1). A Torontóban élő teniszező 4:1-nél is elvette Williams adogatását, aki ekkor már megroppanni látszott, és kétségbeesett arccal járkált a labdamenetek között. Andreescu 5:1-nél meccslabdáról váratlanul elvesztette a szerváját, nagy fordulat következett, és a hullámvölgyből kilábaló amerikai 5:5-re felzárkózott. A kanadai játékos komoly küzdelem árán ekkor már hozta a szerváját, majd fogadóként a harmadik mérkőzéslabdáját értékesítve nyert. A találkozó 1 óra 40 percig tartott. Bianca Andreescu boldogsága a győzelem pillanatában Forrás: Anadolu Agency/2019 Anadolu Agency/Lev Radin Andreescu pályafutása harmadik trófeája mellé 3, 85 millió dollárt (1, 1 milliárd forint) kapott.

WTA US Open élőben a oldalain. Ez a(z) WTA US Open, (Tenisz/WTA - Egyéni) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (WTA US Open) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Élő WTA US Open eredmények, végeredmények, meccsek és sorsolások! Élő tenisz eredmények "pontról pontra" a oldalain: Itt megtalálható a "Pontról pontra" funkció, amelyben ki vannak emelve az elvesztett adogatások, a brékpontok, játszma- és mérkőzéslabdák, valamint további információk minden ATP és WTA meccs esetében. Továbbiak